• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këto oferta nuk duhen humbur dhe janë vërtet ‘të çmendura’

Nëse keni menduar të bëni disa blerje të reja për shtëpinë tuaj, atëherë kjo është mundësia e ‘artë’. Në fundin e sezonit veror, “Globe” sjell pranë jush oferta deri në 50% për produkte të ndryshme shtëpiake si: furra, pjanura, hekur për hekurosje, tharëse flokësh, mikser, etj.

“Globe” ju ofron një standard dhe cilësi të lartë produktesh, duke bërë kështu diferencën dhe duke sjellë pranë konsumatorëve risitë më të fundit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike. Uljet do të zgjasin vetëm tre ditë, në datat 29-30-31 gusht, duke mbyllur kështu sezonin e uljeve që bëhen vetëm një herë në vit. Ofertat janë të vlefshme në të gjitha pikat e “Globe” në Tiranë, Elbasan, Vlorë, Fier, Sarandë dhe Lezhë. Mos humbni më kohë, vraponi drejt pikave të “Globe” në rrethet e lartpërmendura dhe përfitoni nga këto ulje që vijnë vetem një herë në vit./revistawho.com