• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këto këngë duhet t’i dëgjoni patjetër që ta shijoni shtatorin siç duhet!

Me ardhjen e vjeshtës dhe uljen e temperaturave ndodh të nderroni Cd në makinë dhe shijet muzikore, duke i sinkronizuar ato me kohën dhe ndjesitë tuaja. Të lumtur apo të trishtuar, vjeshta sjell gjithmonë ca mendime më shumë dhe melankoli. Megjithatë ne jemi kujdesur të sjellim një listë këngësh që nuk duhet ta shmangni këtë muaj dhe që më siguri do t’ju shplodhin sa duhet:

 • Billie Eilish – Everything I wanted
 • Lewis Capaldi – Bruises
 • Imagine Dragons – Believer
 • Lp – The one that you love
 • Aura Dione – Friends
 • Morandi – Angels
 • Lil Wayne ft. Bruno Mars – Mirror
 • Sam Smith – Lay me down
 • Timbaland ft One Republic – Apologize
 • Gotye – Somebody that I used to know
 • Mina Celentano – A un passo da te
 • Giusy Ferreri – Volevo te
 • Louane – Si t’etais la
 • Fabrizio de andre – Amore che vieni, amore che vai
 • Adriano Celentano ft Marco Mengoni – La casa azul/revistawho.com