• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këto janë atletet 308$ që po çmendin vajzat e showbiz-it (FOTO)

Ato janë prej lëkure, model klasik shumëvjeçar, përmbajnë shiritat jeshil dhe të kuq që karakterizojnë firmën e njohur Gucci dhe pjesën e thembrës e kanë të dizenjuar me detajin e lëkurës të krokodilit. Bëhet fjalë për atletet e bardha, të cilat së fundmi u janë parë disa personazheve të njohura të ekranit. Sipas disa faqeve online, çmimi i tyre aktualisht është 308.33 $. Në këto foto duken personazhet e njohur të botës së artit dhe modës në vend, të cilat kanë rënë preh e këtyre atleteve. Arbana Osmani, Armina Mevlani apo dhe Xhensila Myrtezaj vijnë në këto foto me kombinime të ndryshme.