• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Vetëm në WHO

Këto goca paskan humbur për çik baluke

Baluket janë rikthyer sërish në trendin e fundit dhe këtë na e tregojnë vajzat e shoëbizit, të cilat kanë nisur të na tundojnë me look-un e ri. Xhensila është ndër të fundit që ka bërë këtë ndryshim në pamje dhe duhet thënë se baluket i kanë dhënë një pamje komplet tjetër. Klea Huta gjithashtu është shfaqur me baluke së fundmi dhe siç shihet i shkojnë kaq shumë. Ndërkohë Kida dhe Bebe Rexha, dy bjonde me baluke duken shumë tërheqëse dhe mesa duket paskan humbur për këtë ndryshim kaq të vogël.