• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këto foto janë momentet më emocionuese nga dasma e Rudinës (dhe sapo zbuloi diçka për vajzën e Markut)

Mund ta themi me plot gojën se këto janë imazhet më emocionuese nga dasma e Rudina Dembacajt me ish-deputetin Mark Frroku.
Pas ceremonisë madhështore në datën 1 tetor, Rudina është kujdesur që në rrjetet e saj të ndajë vërtetë momente që për të kanë domethënie të veçantë.
Ashtu siç ka bërë me këto foto që ka ndarë sot ku shihet me vajzën e saj dhe me djalin dhe vajzën e Mark Frrokut.

Fotot, Rudina i ka shoqëruar me mesazhin ndaj, vajzës së madhe të Markut, e cila nuk ka qenë prezente në dasmë. “Na mungove Mara”, shkruan Rudina ku veç të tjerave ka zbuluar se përse vajza e bashkëshortit të saj, nuk del në asnjë foto me të. Dhe përgjigja ka qenë: “sepse nuk dëshiron të jetë person publik”./revistawho.com