• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi

Këto do të jenë shenjat më me fat për vitin 2018

Në vitin 2018 Saturni kalon në shenjën e bricjapit edhe do të qëndrojë aty gjatë gjithë vitit. Për këtë arsye sjell edhe ndryshimet e mëdha. Me sa duket ky do të jetë viti i Akrepëve dhe do të pasohet nga 6 shenja të tjera. Këto do të jenë shenjat më me fat për 2018:
1- Akrepi –10 yje
2-Gaforrja – 9 yje
3-Peshqit – 8 yje
4-Virgjëresha – 7 yje
5-Shigjetari – 6 yje
6-Binjakët – 6 yje

revistawho.com