• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Seks

Këtë Shën Valentin provoni këtë pozicion sipas shenjës suaj të horoskopit

Nuk ka rëndësi sa aventurier je, gjithmonë ka vend për të provuar diçka të re në shtrat. Plus, ku ka më mirë se ta provoni këtë në ditën e Shën Valentinit, për të bërë diçka ndryshe dhe speciale.

Dashi – Doggy Style në këmbë. Duket sfiduese, por është e sigurtë që një shenjë zjarri si ju do kënaqej.

Demi – Doggy Style me një vibrator. Duke qenë një shenjë sensuale, ku ka më mirë se të marrësh kënaqësi dyfish.

Binjakët – Ulu në fytyrën e partnerit dhe lëre bishën brenda teje të komandojë.

Gaforrja – Duke qenë tepër emocionalë, pozicioni Lotus është perfekt për ju. Me këmbë rrethoni partnerin dhe shikoni njëri-tjetrin në sy. Plus, mund të putheni. Sa romantike!

Luani – Pozicioni i lugës është perfekt për ju që kërkoni edhe të përqafoheni, edhe të merrni kënaqësi.

Virgjëresha – Ku ka më mirë se pozicionet klasike dhe Doggy është perfekt për ju, që përfshin shkulje flokësh e disa shuplaka.

Peshorja – Seks në cep të shtratit. Eksperimentoni me pozicionet sepse dihet që ju Peshoret pëlqeni të provoni gjithçka.

Akrepi – Octopus quhet pozicioni që ju këshillohet të provoni këtë Shën Valentin. Lëreni partnerin t’ju prekë teksa dhe ju prekni veten. Mund të përfshini edhe lodra seksi.

Shigjetari – Seks në këmbë është ajo që ju duhet për të ndryshuar pak rutinën dhe për ta çuar marrëdhënien në një tjetër nivel.

Bricjapi – Misionari mund të duket pozicion i mërzitshëm, por me këmbët lart mund të ndryshoni gjithçka. Mund të përfshini edhe lodra seksi ose të lidhni sytë e partneres.

Ujori – Ju doni përherë diçka të re kështu që pse të bëni dashuri në shtrat si çdo natë? Provoni seksin në dush. Luani dhe me temperaturën e ujit për ta bërë më interesante.

Peshqit – 69, është pozicioni perfekt për ju që doni të jepni dhe të merrni kënaqësi.

CLOSE
CLOSE