• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Këtë pranverë besojuni aksesorëve, kështu do të ndryshoni pamjen

Sapo dielli na përkëdhel me rrezet e tij më shumë dhe garderobën vendosim ta ndryshojmë pak nga pak duke kthyer rrobat e lehta në të, nisim t’i kushtojmë më shumë rëndësi edhe aksesorëve që në pranverë janë edhe më të dukshëm.
Nëse keni vendosur të visheni thjeshtë, ndonëjherë ajo çfarë ju mungon është vetëm aksesori i duhur për t’i dhënë peshën që duhet pamjes suaj.
Më poshtë ju sjellim disa nga akësorët që duhet me patjetër t’i kombinoni këtë pranverë dhe do ju bëjnë të dukeni më bukur: