• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Kështu është kur rritesh në Bubq”, Xhensila Myrtezaj na tregon “prapaskenat” e muajit të mjaltit

Pak ditë më parë ju dhamë lajmin që dyshja simpatike Xhensila dhe Bes Kallaku janë nisur drejt ishujve Maldives, për një muaj mjalti të paharrueshëm. Nga fotot e postuara në rrjetet sociale vërejmë që po ja kalojnë goxha mirë. S’kishte si të ndodhte ndryshe, përderisa gjenden në atë parajsë tokësore. Xhensila ka ndarë me ndjekësit ditën e sotme, një moment qesharak ku na kanë zbuluar mënyrën se si mund të gjeni fruta të sapofreskëta e të sapokëputura në ishull. E thjeshtë, hipën Besi në pemë. Këngëtarja simpatike ka postuar një foto ku shihet aktori duke hipur në një pemë të lartë, vetëm e vetëm që bashkëshortja e tij të ketë më të mirën. Dhe sigurisht, mendoni se zbriti nga pema duarbosh? Në postimin e rradhës Xhensila na tregoi “të vjelat” (fruta ekzotike) ku krahas i bashkangjit fjalët: ““Kështu është kur rritesh në Bubq”./revistawho.com

CLOSE
CLOSE