• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Këshillon Robert Aliaj, ja cili është sekreti i rinisë së përjetshme

Robert Aliaj ka qenë i ftuar në ‘Fit Station’ dhe ka zbuluar gjithë regjimin që ndjek për të qenë në formë fizikisht. “Unë ushqehem shumë mirë. Mundohem të ha dy herë në ditë dhe eci shumë dhe me ritëm. Por edhe seksi është një fitness shumë i mirë, mosha nuk është problem fare. Unë njoh të rinj që janë pensionista, janë angazhimet ato që të bëjnë ty dhe jetën tëndë, jo mosha”, ka rrëfyer Roberti.

Më tej Aliaj ka ndaluar për të folur për të bijën, e cila së fundmi fitoi një konkurs shumë të rëndësishëm në Belgjikë. Ai u shpreh se përpiqet ta mbajë Galan me këmbë në tokë që të mos ndikohet nga fama./revistawho.com