• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Kërcim romantik dhe puthje në buzë, Stela dhe Çimi deklarohen për njëri-tjetrin në “Përputhen +40”

Stela ka vendosur që të deklarohet për Çimin në puntatën e sotme të “Përputhen +40”. I emocionuar, Çimi i rrëmbeu një puthje në buzë Stelës dhe një përqafim të ëmbël.

Çifti kërcyen edhe një vals romantik, duke e përlotur studion.

Çimi dhe Stela janë çifti i dytë i deklaruar në Për’puthen +40. Çifti tjetër janë Gilberta dhe Iliri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)