• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kërcim dashurie në Dance-in e Verës

stine rozadance-with-meShikime të ngrohta, shkëndija ndjenjash e batuata ngacmimesh pritet të shohim sivjet në spektaklin e vallëzimit të Vera Grabockës në Klan, “Dance With Me”. Teksa janë zbuluar tashmë emrat e konkurentëve, ne po ju zbulojmë sot njërin perj çifteve, ndoshta atë më interesantin. Këtë edicion të dytë të këtij spektakli do të kërcejnë bashkë Roza Lati, prezantuese dhe e bija e aktores Rita Lati, dhe kantautori Nesti Duka i njohur si Stine. E veçanta është se dy të rinjtë dikur ka qenë të dashuruar e madje të lidhur, e tani fati deshi që të jenë sërish pranë. Priten fishekzjarre, por a do të shpërthejnë vallë?! Shohim çfarë kanë menduar producentët.

Leave a Reply

CLOSE
CLOSE