• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Keqardhje dhe analiza, Monika dhe Iliri flasin për largimin e Fifit

Dalja e Fifit nga shtëpia e “Big Brother Vip” ka vazhduar të diskutohet mes banorëve edhe gjatë orëve të natës.

Ata që e kanë përjetuar më shumë kanë qenë Iliri, Monika e Sabiani. Monika ka pohuar se ndihet fajtore për daljen e Fifit për shkak se mendon se e kishte fuqine ta mbante atë në shtëpi.

Iliri e ka krahasuar me Semin, duke thënë se çfarë ka ajo më shumë se Fifi që të qëndrojë në shtëpi.

Më tej ai ka shtuar se jashtë Fifi do të jetë shumë më mirë se brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”./revistawho.com