• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Keni plane për fundjavën? Këto janë surprizat që ka rezervuar moti

Ditët e para të muajit shkurt kanë qenë mjaft të favorshme për të gjithë ata që e dashurojnë diellin. Temperaturat kanë qenë mbi mesataren mujore dhe pjesa më e madhe kanë zgjedhur natyrën për të kaluar këto ditë të ngrohta. Por nëse keni qenë të zënë me punë dhe nuk i keni shijuar akoma këto ditë, “IGJEUM” shkruan se edhe fundjava do të ketë temperatura mjaft të favorshme për të bërë shëtitje relaksuese. Të shtunën dhe të dielën dielli do të jetë prezent në të gjithë territorin dhe në zonat bregdetare temperaturat do të arrijnë deri në 12 gradë celsius./revistawho.com

CLOSE
CLOSE