• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Keni plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme gjatë paradites.

Ndërsa gjatë pasdites do të ketë vranësira kryesisht në zonat malore. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 8 gradë Celsius në 31 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 25 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.

CLOSE
CLOSE