• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Keni plane për ditën e sotme? Ja si do të jetë moti

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu dhe dëbore në zonat e thella malore. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga -2ºC deri në 06ºC, në zonat e ulëta nga 05ºC në 13ºC dhe në zonat bregdetare nga 10°C në 15ºC.