• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Keni bërë plane për plazh? Hidhni një sy parashikimit të motit

Shqipëria gjatë ditës së sotme vijon të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme dhe të nxehta.

E diela do të jetë me mot të kthjellët e me diell. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 19 deri në 33 °C./revistawho.com