• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtarja shqiptare në probleme serioze me shëndetin, publikon foton nga spitali

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina duket se ka pasur probleme me shëndetin dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo në llogarinë e saj në ‘Instagram’. 33-vjeçarja ka publikuar një foto ku shfaqet në ambientet e spitalit duke marrë trajtimin mjekësor. “Nuk është e lehtë të vdesësh”, ka shkruar Morina në postimin e saj në ‘Instastory’.

Fjolla nuk ka bërë të ditur se çfarë i ka ndodhur konkretisht, megjithatë ne shpresojmë që kjo gjendje t’i kalojë sa më parë. Së fundmi artistja ka qenë e përfshirë në tregun muzikor duke sjellë disa projekte të ndryshme, të cilat numërojnë mijëra klikime në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com