• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja shqiptare ndan lajmin e hidhur, i jep lamtumirën njeriut më të dashur

Pak momente më parë, këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, ka njoftuar se është ndarë nga jeta njeriu më i shtrenjtë për të, nëna. Ajo e ka ndarë lajmin me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, duke preferuar mos të shkruajë gjatë, pasi dhimbja është e madhe. “Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë”, shkruan këngëtarja në postimin e saj në Instagram. Menjëherë miq dhe kolegë kanë nxituar t’i shprehin ngushëllimet Kaltrinës për humbjen e njeriut të dashur.