• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja shqiptare me famë botërore vjen në Tiranë për një koncert bamirësie

Sopranoja e famshme Ermonela Jaho e cila gjithashtu është dhe ambasadore e YWCA në kauzën e “Fjongos Rozë”, do të marrë pjesë në koncertin e bamirësisë në Tiranë. Të gjitha fitimet e këtij koncerti do të shkojnë për organizatën YWCA për të mbështetur gratë me kancer gjiri. Këtë lajm e ka zbuluar kryebashkiaku Veliaj me anë të një postimi në “Facebook”. “Jam shumë i lumtur që një talent i rrallë dhe një mike e çmuar si Ermonela Jaho, kthehet në Tiranë për t’ju bashkuar zërit të vajzave dhe grave shqiptare në një koncert bamirësie. Ky koncert mbart një mision shumë fisnik që është mbledhja e fondeve për tetorin rozë. Merr mikeshat dhe mos e humb datën 22 tetor, ora 19:00, te salla e Katedrales Ortodokse. Ps. Të gjitha të ardhurat e këtij koncerti do t’i kalojnë YWCA për punën e saj në ndërgjegjësim dhe mbështetjen për gratë e prekura”, shkruan Erion Veliaj bashkangjitur videos së publikuar. Koncerti do të zhvillohet ditën e sotme dhe pritet që pjesëmarrja të jetë e tepër e madhe.

Tetori rozë

Jam shumë i lumtur që një talent i rrallë dhe një mike e çmuar si Ermonela Jaho, kthehet në Tiranë për t'iu bashkuar zërit te vajzave dhe grave shqiptare në një koncert bamirësie. 🎶 Ky koncert mbart një mision shumë fisnik që është mbledhja e fondeve për tetorin rozë.🎗Merr mikeshat dhe mos e humb datën 22 tetor, ora 19:00, te salla e Katedrales Ortodokse.💝 P.s Të gjitha të ardhurat e këtij koncerti do t’i kalojnë YWCA për punën e saj në ndërgjegjësim dhe mbështetjen për gratë e prekura.

Gepostet von Erion Veliaj am Donnerstag, 17. Oktober 2019