• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtarja shqiptare e konfirmon, do të performojë krah Malumës në 14 mars

Disa javë më parë bashkia e Tiranës zbuloi se në ditën e verës, një nga këngëtarët më të suksesshëm, Maluma do të përformojë në Tiranë. Pas këtij lajmi reagimet ishin të shumta, sidomos nga fansat të cilët e kanë pritur me padurim ardhjen e artistit kolumbian në Shqipëri.

Ndërsa pak më parë në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ka qenë këngëtarja nga Kosova, Kida e cila ka zbuluar se do të performojë krah Malumës në datën 14 mars në sheshin e Tiranës. Të gjithë ndjekësit e muzikës moderne dhe me ritme duhet të jenë shumë të lumtur me emrat e artistëve të cilët do të ngjitën në skenë në ditën zyrtare të nisjes së stinës së pranverës./revistawho.com

View this post on Instagram

14🔥🤯

A post shared by KIDA (@kida) on