• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja lë pas lidhjen disavjeçare, shihet në krahët e një djali tjetër

Historia e lidhjes së Halsey dhe G eazy ishte pak e ngatërruar gjatë vitit 2018, por mesa duket kjo është lënë pas dhe viti 2019 shënon fillimin e një lidhjeje të re për Halsey. Gjithçka nisi me postimin e një fotoje në ‘Instagram-in’ e saj, ku dukej e përqafuar me një djalë, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Ndjekësit e saj janë treguar shumë pozitivë dhe menjëherë kanë reaguar me komente. Sipas mediave, Halsey ka kohë që është në shoqërinë e këngëtarit të ri Youngblud. Ndoshta fotoja e publikur ka qenë një mënyrë për të konfirmuar zërat. /revistawho.com