• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtarja e njohur shqiptare e ftuar speciale në emisionin më popullor në Amerikë

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi prej disa vitesh është duke korrur suksese të njëpasnjëshme përtej oqeanit. Këngëtarja ka sjellë disa këngë të reja, të cilat janë komentuar shumë në media dhe me sa duket karriera e saj po ecën më së miri. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar speciale në emisionin më popullor në Amerikë, “Good Morning America”.
Përpos muzikës ajo ka folur për palestrën dhe disa mënyra si të mbani trupin në formë. Linda është shembulli më i mirë që duhet ndjekur për këtë pjesë, pasi ajo ja ka dalë që të heqë të gjithë kilogramët e tepërt dhe t’i kthejë ato në muskuj./revistawho.com