• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtarja e njohur kthehet pas në kohë dhe kujton dasmën e saj 9 vite më parë

Këngëtarja e njohur kosovare, Yllka Kuqi ka zgjedhur të kujtojë momentet më të bukura me partnerin e saj në 9-vjetorin e martesës së tyre.

Ajo ka publikuar momentin ku shihet e veshur nuse dhe bashkëshorti i veshur me kostumin e zi. “9 vite 👰🤵🏻 Buzeqeshja e Dashnia hala ma e madhe ❤️ plus hala te 🍊kallt 😂”, ka shkruar Kuqi krah postimit ku nuk kanë munguar dhe fotot me të vogëlushen e tyre.

Kujtojmë se prej disa kohësh, Yllka është zhvendosur në Kanada aty ku jeton me bashkëshortin dhe fëmijën e tyre të parë që erdhi në jëtë disa muaj më parë./revistawho.com