• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare jep lajmin më të bukur, në pritje të ëmbël për herë të parë

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi ka zgjedhur që të ndajë me të gjithë ndjekësit e saj lajmin më të ëmbël në festën e Shën Valentinit. Me anë të një fotoje të publikuar disa orë më parë në llogarinë e saj në ‘Instagram’, artistja ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Në foto shfaqet vetë Yllka dhe partneri, të dy të veshur me të bardha gjatë një seti fotografik. “Dashni”, ka shkruar Kuqi krah postimit më të fundit, duke i surprizuar të gjithë me këtë lajm.

Menjëherë pas këtij momenti në llogarinë e këngëtares kanë mbërritur një sërë urimesh nga fansat, por dhe miqtë e ngushtë, të cilët kanë shkruar fjalët më të ndjera për këtë moment speciale në jetën e çiftit./revistawho.com

View this post on Instagram

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on