• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja e njohur amerikane në pritje të fëmijës së saj të parë, zbuloni gjininë e bebit

Ajo është një këngëtare shumë e talentuar, gjithashtu dhe fituesja e një prej sezoneve të  ‘American Idol’. Bëhet fjalë për Jordin Sparks. Ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen prindër të një djali. Lajmin e ka ndarë vet Jordan në rrejtin social “Instagram”. Pas një feste siç e do tradita për zbulimin e gjinisë së bebit, këngëtarja shkruan këto fjalë:  “Eshtë një djalë. Kemi shumë gjëra për të cilat jemi falenderues por kjo është përfundimisht në krye të listës. Dana Isiah do të ketë kopjen e tij përkrah. Po presim me padurim ta takojmë. Të duam vogëlushi ynë”ï