• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtari shqiptar me të bijën në studio muzikore, tashmë gjithçka ka tjetër kuptim

Këngëtari shqiptar Besnik Qaka ka publikuar një foto me të bijën Una së fundmi. Sigurisht fotot nuk janë të pazakonta për të, por kjo e sotmja është disi e veçantë. Siç duket Besniku ka zgjedhur ta ketë të bijën në çdo moment me vete dhe puna nuk e ka penguar. Teksa regjistron këngën e radhës, këngëtari shfaqet me të bijën në krah para mikrofonit. Mbase kur të rritet e vogla do ndjekë rrugën e artit njësoj si i ati, por është ende herët për ta kuptuar. Megjithatë solisti i ‘NRG Band’ po sigurohet që e bija ta marrë që tani shijen e muzikës dhe gjithë kënaqësinë që ofron ajo.

Una erdhi në jetë vitin që shkoi dhe është fëmija i parë i këngëtarit dhe bashkëshortes së tij. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE