• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtari i njohur shqiptar prezanton për herë të parë të dashurën

Prej disa kohësh është vënë re nga postimet në ‘Instagram’, se  këngëtari i njohur Art Abazi është në një lidhje. Herë pas here ai publikonte në rrjetet sociale pjesë të vogla nga imazhi i vajzës që i ka ‘vjedhur’ zemrën, por pa e bërë publik imazhin e plotë. Deri më tani dihej se ajo ishte nga Tirana dhe bëhej shpesh arsye që Arti të vizitonte kryeqytetin.
Por tani që ka kaluar pak kohë, ai ka vendosur qe me anë të një fotografie të zbulojë të dashurën e tij. Në këtë foto romantike çifti shfaqet i veshur plot stil dhe momentalisht ata po kalojnë disa ditë pushimi në Turqi./revistawho.com