• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtari i njohur shqiptar në një lidhje, zbulohet e dashura e tij

Prej disa muajsh në media po përflitet se këngëtari i njohur, Gent Fatali është në një lidhje. Pavarësisht fjalëve që qarkulluan këngëtari zgjodhi që të mos japë asnjë deklaratë dhe të shijojë marrëdhënien jashtë vëmendjes së mediave. Por me sa duket nuk ja ka dalë ta ruajë për shumë gjatë, pasi një foto e siguruar nga ‘Prive.al’ e ka nxjerrë zbuluar. E dashura e re e Gentit quhet Rozafa dhe dyshja kanë shkëmbyer shpesh herë në rrjetet sciale komente ku tregojnë afrimitet, megjithatë ata asnjëherë nuk kanë publikuar një imazh të përbashkët./revistawho.com