• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur shqiptar, ndryshim drastik në pamje

Armend Rexhepagiqi është një këngëtar dhe kompozitor i njohur i lindur në Mal të Zi, por karrierën e tij e ka zhvilluar edhe në Shqipëri e Kosovë. Prej disa kohësh ai nuk është shfaqur më në skenë, sepse tani punon më shumë si kompozitor dhe tekstshkrues.


Të gjithë e dinë shumë mirë se Armend Rexhepagiqi ka pasur të njëjtën pamje gjithmonë, me flokët e gjata ngjyrë gështenjë që i arrinin deri tek supet. Por këngëtari ka ndryshuar totalisht ‘look’. Ai ka vendosur të eksperimentojë me ngjyrën e tij të flokëve. Kjo gjë është vënë re në një fotogafi të postuar në ‘Instagram’ nga kompozitori i njohur Darko Dimitrov, ku Rexhepagiqi duket me flokë në ngjyrë të verdhë. /revistawho.com