• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Ndjesi kaq e bukur

Këngëtari i muzikës popullore, Altin Sulku ka zbuluar se është bërë baba për herë të parë ditën e sotme. Ai ka publikuar një foto me duart e të birit dhe krahas saj ka shkruar dedikimin e ndjerë. “Tjetër të të thonë dhe tjetër ta perjetosh këtë ndjesi kaq të bukur. Mirë se erdhe në këtë botë biri im Roal. Faleminderit Zot”,-ka shkruar ai./revistawho.com