• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur i befason të gjithë: Nuk e laj asnjëherë fytyrën

Shawn Mendes ka një fytyrë shumë të pastër dhe të gjithë fansat e tij kanë menduar se ai ndjek një rutinë për kujdesin e fytyrës. Në fakt duket se sekreti për fytyrën e tij të pastër është diçka tjetër që fansat nuk e kanë pritur aspak. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjete sociale, Shawn ka treguar se ai nuk e lan asnjëherë fytyrën. “Nuk gënjej kur ju them se unë nuk e laj fytyrën time. Unë meditoj shumë dhe mendoj se lëkura juaj ndikohet shumë nga mënyra se si ndiheni. Ti mund ta pastrosh fytyrën, por nëse ndiheni të lumtur, nuk do të keni probleme”, ka thënë këngëtari. Megjithatë nuk do të thotë se kjo metodë që funksionon për Shawn mund të jetë e përshtatshme për të gjithë. Siç dihet lëkura mban shumë papastërti dhe nëse nuk lahet menjëherë shfaqen probleme të tilla si: aknet apo shenjat e ndryshme. /revistawho.com