• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë…

Këngëtari i grupit të njohur Maroon 5, Adam Levine, 37 vjeç dhe gruaja e tij, modelja e Victoria’s Secret Behati Prinsloo, janë bërë prindër për herë të parë. Më datë 21 shtator Prinsloo solli në jetë vajzën e tyre, të cilën e kanë quajtur Dusty Rose Levinge.

Levine u martua me Prinsloo në vitin 2014 pas dy vjetësh lidhjeje. Ndërsa lajmin për lindjen e vogëlushes së tyre ata e bën të ditur nëpërmjet llogarive të tyre në Instagram.

A photo posted by Adam Levine (@adamlevine) on