• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Këngëtarët shqiptarë që janë ngjitur të paktën një herë në skenë me fëmijët e tyre

Jemi mësuar t’i shohim prej vitesh në skenë duke performuar dhe dhuruar emocione pa fund me zërin dhe talentin e tyre. Disa prej artistëve shqiptarë, edhe pse të pakët në numër, janë ngjitur të paktën një herë në skenë me fëmijët e tyre duke dhuruar dyfishin e emocioneve për publikun por edhe për vetë ata.
Më poshtë po ju sjellim disa nga këngëtarët shqiptarë që kanë performuar të paktën një herë me fëmijët e tyre./revistawho.com

Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj

Stefi dhe Maria Prifti

Aurela Gaçe dhe Grace

Ardit dhe Anna Gjebrea

Robert dhe Gala Dragoti