• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Këngëtaret që provuan të jenë bionde, por u kthyen sërish në brune

Stili dhe mënyra se si ato janë shfaqur për publikun shqiptar ka qenë gjithmonë interesante. Kanë qenë të ndryshme këngëtaret që në një moment provuan të jenë bionde, e shijuan për pak kohë, por sërish u kthyen në brune. Cilat janë ato?

Nora Istrefi – U shfaq në videoklipin e këngës ‘Sa t’kom dasht’ bionde, por kjo periudhë nuk zgjati shumë për këngëtaren pasi ajo u kthye sërish në brune.

Xhensila Myrtezaj – Erdhi në videoklipin ‘Ring the alarm’ bionde, por edhe për Xhensilën nuk zgjati shumë, këngëtarja u kthye sërish në brune dhe nuk e ka ndryshuar këtë ‘look’ që prej atëherë.

Elvana Gjata – E pamë në videoklipin e këngës ‘Njësoj’ bionde dhe ishte hera e parë kjo për këngëtaren me këtë ngjyrë. Pavarësisht se ajo pamje i shkonte shumë, këngëtarja qëndroi dhe pak kohë në atë ngjyrë dhe më pas u rikthye si një vajzë brune.

Samanta Karavella – U shfaq në videoklipin e ‘Asnjo si unë’ bionde. Këngëtarja dukej e ëmbël dhe shumë simpatike, por dhe Samanta hoqi dorë shpejt nga ajo ngjyrë dhe u kthye në një brune të përhershme./revistawho.com