• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Këngëtaren me zërin kristal”, Rovena Dilo tregon hapur vlerësimin për artisten shqiptare

Ditën e djeshme në amfiteatrin e Tiranës u mbajt koncerti “Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë”, me pjesëmarrjen e shumë artistëve të dashur për publikun shqiptar. Rovena Dilo ka zgjedhur të veçojë një moment me këngëtaren e njohur, Fatmira Breçani, duke i dedikuar disa fjalë. “Më të jashtëzakonshmen, të mrekullueshmen, këngëtaren me zërin kristal, Fatmira Breçanin. Të duam”, shkruan Rovena, duke treguar kështu vlerësimin e saj për Breçanin.

Kujtojmë se koncerti kishte numër të kufizuar spektatorësh për shkak të Covid-19, megjithatë të gjithë kanë patur mundësinë ta shijojnë prej ekranit muzikën e mirë nga këngëtarët më të njohur si Gena, Vaske Curri, Valbona Mema, Liri Rasha, Kozma Dushi, Irini Qirjako dhe Fatmira Breçani.

Attachment.png