• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kënga që iu dedikua Borës dëgjohet në shtëpinë e “BBV” dhe Donaldi me Beatrixën mbuluan direkt kokën

Mëngjesin e sotëm në shtëpinë e “Big Brother Vip” teksa banorët kanë qenë ën gjumë, është vendosur kënga e kënduar nga Elgit Doda, “Toxic love”, për të cilën  Donaldi tregoi se ishte një dedikim për Borën.

Sapo kënga ka nisur, Donaldi ka mbuluar kokën e njëjtë si ai ka vepruar dhe Beatrix. Dyshja ka refuzuar ta dëgjojë këngën me veprimet përgjumësh, që edhe në ato momente duket se i ka trazuar mjaftueshëm./revistawho.com