• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kënga e re e Loredanës shton pikëpyetjet, a është një dedikim për Mozzik?

Loredana ka publikuar këngën e saj më të re GEH DEIN WEG (Shko në rrugën tënde) në bashkëpunim me KC Redbell & Summer Cem. Kënga është pritur mjaft mirë, megjithatë fansat kanë menduar sërish se kjo këngë është një dedikim për Mozzik.

“Është ok, është ok,

Për shkak se kemi njohur njëri-tjetrin

që nga dita e parë,

e mbajmë rrethin e ngushtë! A’m tregove!

shko në rrugë tënde, shko në rrugën tënde

Pavarësisht se sa kohë që luftojmë

unë mendoj se është fundi!

Shihemi përsëri!”, është një pjesë e tekstit të këngës.

Marrëdhënia e tyre është kthyer tashmë në një telenovelë dhe shpesh janë përfolur për diss-et ndaj njëri-tjetrit.