• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kënga e preferuar e Morena Tarakut është ajo e këngëtarit të njohur shqiptar

Morena Taraku ka zbuluar me një postim të fundit në ‘Instastory’ se cila është kënga e saj e preferuar. Bëhet fjalë për projektin më të fundit të Butrint Imerit “Prita”. Ajo ka publikuar një video me në sfond këngën dhe shkruan: “Kënga ime e preferuar. Shikoni shokun tim simpatik”. Me sa duket Morena dhe Butrinti kanë një raport mjaft miqësor dhe e mbështesin njëri-tjetrin në projektet e tyre muzikore.