• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kendall Jenner tregon gjoksin dhe te pasmet në "Paris Fashion Week"

Kendall Jenner ka tërhequr vëmendjen me veshjet e saj transparente gjatë eventit te famshëm të modës “Paris Fashion Week”. E veshur me një kostum të zi të Balmain, Kendall ka bërë përshtypje si asnjëhere tjetër duke ekpozuar te gjitha asetet e saj.
Modelja është një nga personazhet më të përfolura të showbiz-it dhe një nga modelet me dominuese të momentit, por me këtë dalje të saj, ajo eshte përfolur se ka nisur të ndjekë rrugën e motrës së saj të famshme , Kim e cila shquhet për shpërthimet e saj.

kendall-paris1