• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kendall Jenner lë çdo gjë për familjen, niset drejt të atit pas lajmit se shtëpia e tij është djegur

Modelja e njohur Kendall Jenner ka lënë Las Vegasin, ku ishte e pranishme së fundmi për ndarjen e çmimeve ‘Revolve’ për të shkuar pranë familjes. Siç tashmë dihet, një pjesë e mirë e shtëpive të personave publikë në Kaliforni janë djegur nga zjarri që ka pushtuar lagjen VIP.

Dashcam footage shows a family’s route as they try to escape the California wildfires. 

Sipas raporteve të publikuara në media, shtëpia e babait të Kendall dhe Kylie Jenner është shkrumbuar nga flakët. Kështu që modelja 23-vjeçare la gjithçka për t’i qëndruar pranë të atit në këto momente të vështira.

Rezultate imazhesh për kendall and her father

Motrat Kardashian janë komentuar shpesh herë negativisht, por kur vjen puna tek familja askush nuk mund të flasë keq për dashurinë mes tyre./revistawho.com