• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kendall Jenner jashtë pasarelave, modelja shfaqet shumë e thjeshtë në përditshmërinë e saj

Kendall Jenner është një ndër modelet më të kërkuara, por në përditshmëri duket se është njësoj si të gjithë njerëzit e thjeshtë. Së fundmi Kendall është fotografuar veshur shumë sportive duke bërë të gjitha përgatitjet për Krishtlindjen. Modelja kishte veshur një palë pantallona shumë të gjera, një bluzë dhe atlete. Gjithashtu në fotografitë e publikuara nga paparaci i mediave rozë, Kendall shfaqet pa ‘make up’ dhe pavarësisht kësaj dukej shumë në formë. Stili i saj është për t’u admiruar edhe në këtë rast dhe pse jo është një ide shumë e mirë për përditshmërinë. /revistawho.com