• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Shtëpi

Kendall Jenner blen një divan 52.000$

Modelja Kendall Jenner kohët e fundit ka blerë vilën e Emily Blunt dhe John Krasinski dhe i ka dekoruar të 6 dhomat në të njëjtën kohë. Kohët e fundit ajo ka blerë edhe një divan ngjyrë lejla 52.000$. Divani është krijuar nga dizenjues brazilian dhe Kendall ka shkruar se është shumë e emocionuar për divanin e saj të ri sepse i pëlqen shumë. 

chvrcoju0aaj5vo