• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kendall dhe i dashuri, e festojnë 1 vit lidhje si çdo çift modern, në ‘Instagram’

Kendall Jenner dhe i dashuri i saj Devin Booker, festuan 1-vjetorin e lidhjes dhe publikuan për herë të parë kaq shumë foto së bashku.

Dy të rinjtë kanë publikuar momente të bukura dhe domethënëse për ta në diten e shënuar. Nga pushimet së bashku, tek fotot në avion privat dhe makinë, shumë çifte me siguri xhelozojnë kur i shohin.


Mesa duket lidhja e basketbollisti me modelen është në udhë të mbarë, jo më kot vijnë edhe këto postime./revistawho.com