• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Këmisha e bardhë, pasaporta e kombinimit perfekt

Kur flitet për veshje klasike dhe të pandashme nga garderoba është në krye të listës edhe këmisha e bardhë. Ajo vjen në prerje të ndryshme dhe kombinohet me çdo gjë, madje mund të quhet pasaporta e kombinimeve.

Nuk ke çfarë të veshësh për një takim formal? Nxirr nga dollapi një këmishë të bardhë.
Do të biesh në sy në takimin e parë me atë? Vish një këmishë të bardhë.
Keni pafundësi zgjedhjesh, duke nisur nga këmishat e gjera, tek ato të ngushta që theksojnë belin.I vishni me xhinse, pantallona të zeza, funde, çdo gjë.
Më tej do ju tregojmë disa kombinime sipas personazheve publikë shqiptarë dhe të huaj.
Duke nisur nga Gigi Hadid, që di të kombinojë këmishën e bardhë për të realizuar një look cool…


Tek Meghan Markle që vishet me këmishë të bardhë në mbrëmje gala…


E më pas me Arbana Osmanin, Rudina Dembacajn apo Ori Nebiajn…

Ju vetëm zgjidhni kombinimin që ju shkon më tepër…/revistawho.com