• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Kemal vdes papritur, vajzat shokohen nga pamjet që shohin, nesër në “Lule të vetmuara”

Kemal tenton t’ia mbathë me një taksi por përplaset me një shtyllë. Ai kërcënon vajzat se do t’i vrasë por një shtylla elektrike bie dhe Kemalin e zë korenti. Vajzat shokohen nga e gjithë skena që shohin. Kemal kërkon ndihmë. Vajzat thërrasin ambulancën por Kemal vdes. Ejlyl rikthehet në jetimore. Neriman gëzon kur mëson se Ejlyl është gjallë dhe Kemal ka vdekur por vajzat nuk janë aspak në humor pas ngjarjeve që kanë ndodhur. Defne kërkon të marrë paratë që u vodhi Kemali. Nazan vendos të bashkëpunojë me Nerimanin për t’i marrë ato para. Ejlyl sheh në ëndërr Kemalin dhe tmerrohet. Feride së bashku me Ejlylin dhe vajzat shkojnë të shohin trupin e vdekur të Kemalit në mënyrë që Ejlyl të jetojë e qetë. Selen dhe autoritet shkojnë të shembin shtëpinë e Zehrës. Kjo e fundit kërcënon se do djegë veten së bashku me të bijën./revistawho.com