• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

Kemal arrestohet për rrëmbimin e Ejlylit, nesër në “Lule të vetmuara”

Kemal i kap mat Feriden dhe vajzat duke u përpjekur të mësojnë diçka për Ejlylin nga Mesude. Mesude arrin të pohojë se Ejlylin e ka rrëmbyer Kemal. Ky i fundit shoqërohet për në komisariat. Kemal përpiqet të mohojë akuzat. Ejlyl është në një gjendje të dëshpëruar e burgosur dhe pa ushqim. Kemal merret në pyetje për rrëmbimin e Ejlylit por ai nuk pranon të tregojë të vërtetën. Nazan tronditet kur mëson se halla e saj ndërroi jetë. Zehra përpiqet të bindë Selenin se do e ndihmojë me çështjen e Songylit dhe Gynejit. Feride dëshpërohet që nuk mund ta gjejë dot Ejlylin. Serkan ndihmonë Byshrën dhe Metinin pasi ata kanë mbetur pa njeri./revistawho.com