• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Keith ndan foton e parë me Adrianën nga spitali, pas operacionit

I pari qe na dha lajmin se operacioni i Adrianës kishte shkuar mirë, ishte i dashuri i saj, Keith. Së fundmi ai ka publikuar edhe një moment me të në spital, ku shihet se po qëndron pranë saj duke u kujdesur.

Adriana duket mirë nga foto dhe me siguri ky moment duhet të jetë ndër më të lumturit për të dhe Keith, që mundën të kalojnë një sfidë tjetër duke qenë edhe më të fortë./revistawho.com