• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ke vendosur të presësh flokët? Modelet e vjeshtës janë yll

Vjeshta dhe dimri e këtij viti është pushtuar nga sugjerimet për modelet e flokëve që na kujtojnë pamjen e yjeve rock në vitet ‘70 dhe ’80. Është vënë re që avash avash sezonet e fundit u rikthye shkallëzimi i flokut, volumi i shtuar dhe floku i gjatë e çrregullt. Prerjet që ndryshe quhen: ‘mullet’, ‘shag’ dhe ‘wolf cut’ kanë nisur të përhapen edhe mes personazheve të njohur, sigurisht atyre që guxojnë më shumë. Mes fotosh ju tregojmë sugjerimet që vijnë nga showbizi botëror./revistawho.com