• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Katy Perry, një nënë aspak e zakontë

Katy Perry di si t’i bëjë fansat të komentojnë dhe me një foto topless, ja doli.

Katy mban veshur një palë pantallona të plota të zeza teksa ekspozon kurrizin e zhveshur, dhe një pjesë anësore të gjinjve, por qëndron me fytyrë nga muri.

Ajo mbajti këtë pozë tërheqëse pranë një tabele të çuditshme që lexonte: “Do not hose down” (Mos e ul presionin).


Ndërsa në një tjetër pamje, e fejuara e aktorit Orlando Bloom buzëqeshte bashkë me skuadrën e saj të grimierëve, e veshur me një korse joshëse.

Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, madje disa nënkuptojnë se bëhet fjalë për një këngë të re të saj, ndaj foto këngëtares ishte e tillë.

Kujtojmë se Katy është bërë nënë në gusht të vitit të kaluar./revistawho.com